توکل بر خدا و خود باوری عامل موفقیت من در المپیاد بود
مصاحبه با رتبه اول المپیاد زیست شناسی کشور 
توکل بر خدا و خود باوری عامل موفقیت من در المپیاد بود
رتبه اول المپیاد زیست شناسی کشور خود را چنین معرفی کرد: سیده آتنا مدرسی هستم دانش آموز دبیرستان دوره دوم فرزانگان یزد و دارنده مدال طلا و برنز المپیاد زیست شناسی و تفکر و سواد رسانه ای کشور در سال 99 و مدال برنز المپیاد زیست شناسی در سال 98 هستم.

او افزود: اگر در المپیاد موفق نبودم در ابتدا قطعا ناراحت بودم  اما بلافاصله خودم را برای چالش بعدی یعنی کنکور سراسری آماده می کردم.

سیده آتتا مدرسی ابراز کرد: اگر به گذشته برگردم بازم قطعا تصمیم به درس خواندن برای المپیاد می گرفتم زیرا در کسب آمادگی من برای امتحانات پیش رو موثر است.

افتخار آفرین المپیاد کشور گفت: به دلیل اینکه به رشته زیست شناسی علاقه زیادی داشتم و همچنین زیست شناسی همه درس ها را در بر میگیرد این رشته را در المپیاد انتخاب کردم و خداراشکر موفق بودم.

او افزود: کسب مدال طلا در در المپیاد های کشور معافیت از کنکور سراسری را در پی دارد که خوشحالم توانستم به این مهم دست یابم. 

سیده آتنا مدرسی عوامل موفقیت خود در المپیاد زیست شناسی کشور را سبک زندگی سالم و توکل به خداوند و خود باوری دانست.

دارنده مدال طلا المپیاد زیست شناسی کشور گفت: توصیه من به دانش آموزان المپیادی این است که المپیاد را به جای کنکور ندانند و در نظر داشته باشند که به احتمال زیاد بعد از المپیاد باید در کنکور سراسری شرکت کنند.