انتخاب محسن رفیع زاده به عنوان دانش آموز تراز سمپادی
محسن رفیع زاده دانش آموز پایه نهم مدرسه استعداد درخشان شهید صدوقی یزد به عنوان دانش آموز تراز سمپادی انتخاب شد.
انتخاب محسن رفیع زاده به عنوان دانش آموز تراز سمپادی
محسن رفیع زاده دانش آموز تراز سمپادی دانش آموز پایه نهم مدرسه استعداد های درخشان شهید صدوقی یزد  است.

او بر اساس ساحتهای شش گانه سند تحول بنیادین آموزش و پرورش به عنوان دانش آموز تراز سمپادی معرفی شد. 

محسن رفیع زاده در ساحت علمی فناوری موفق به کسب مقام هایی از جمله برگزیده کشوری لیگ علمی پایا، رتبه سوم کشوری جشنواره نوجوان خوارزمی در رشته آزمایشگاه علوم و مدال نقره و برنز المپیاد ریاضی مبتکران شد .

او در ساحت سیاسی و اجتماعی عناوینی همچون رئیس شورا مدرسه و کسب رتبه اول استان به همراه شورا مدرسه، عضو مجمع مشاورین مدیرکل آموزش و پرورش، عضو داوطلب سازمان هلال احمر و برگزیده کشور در طرح دادرس هلال احمر را در کارنامه خود دارد. 

رفیع زاده همچنین در ساحت اعتقادی عیادی و اخلاقی رتبه دوم ناحیه در مسابقات صحیفه سجادیه، عضو کمیته اجرایی یادواره سالانه شهدا مدارس سمپاد و برگزیده اجلاس نماز را کسب کرده است. 

دانش آموز تراز سمپادی در ساحت زیست و بدنی ورزشی عناوینی مثل عضو تیم فوتبال و هندبال و دوومیدانی مدرسه و رتبه چهارم ناحیه در پرش طول را از آن خود کرده است.

محسن رفیع زاده در ساحت های زیباشناختی و هنری موفق به کسب رتبه اول استان در داستان نویسی، رتبه سوم ناحیه در عکاسی، رتبه دوم آموزشگاه در خوشنویسی و رتبه دوم ناحیه به همراه گروه سرود مدرسه شده است.

او در ساحت اقتصادی و حرفه ای هم همکاری های چشمگیری از جمله تعامل در برگزاری بازارچه کارآفرینی طرح بقچه کتاب و نظارت بر تعاونی مدرسه را داشته است.