کنترل مهارت استرس در کنکوری ها
هدف من فتح قله های پیروزی و پیشرفت ایران است. 
کنترل مهارت استرس در کنکوری ها
رتبه 10 منطقه و 17 کشوری رشته تجربی خود را چنیت معرفی کرد: سید علی موسوی هستم و دوران تحصیل خود را در دبیرستان استعداد های درخشان شهید صدوقی یزد گذراندم.

او افزود: ساعات مطالعه من در طول روز بسته به شرایط خودم قابل تغییر بود ولی میانگین روزانه 10 ساعت مطالعه داشتم لازم به ذکر است ساعات مطالعه زیاد لزوما باعث موفقیت نمی شود بلکه شیوه مطالعه خوب و تمرکز هنگام درس خواندن اهمیت بسیار زیادی برای موفقیت در کنکور سراسری دارد.

سید علی موسوی در مورد احساس خود گفت: قطعا بعد از تلا بی وقفه و زیاد در روز اعلام نتیجه متوجه شوید که نتیجه زحمات خود را گرفتید قطعا حس خوب و قابل وصف نشدنی دارد.

رتبه 10 منطقه ابراز کرد: هدف من طی کردن مراتب بالای تحصیل است تا بتوانم قله های موفقیت و پیروزی را فتح کنم و باعث پیشرفت و آبادانی کشورم شوم.

او برای دانش آموزان کنکوری هم توصیه ای داشت: دانش آموزان کنکوری مهارت کنترل استرس را در خود تقویت کنند و هیچ گاه نا امید نشوند و سختی  وآسانی کنکور برای همه است و این را بداند که هیچکس حتی نفر اول کنکور هم نمی تواند به همه سوالات کنکور جواب بدهد.
 
سید علی موسوی ابراز کرد: جمع بندی دروس برای کنکور سراسری اهمیت زیادی دارد چراکه دانش آموزان باید در عرض 4 ساعت در امتحان کنکور به سوالات به درستی پاسخ دهند.

او گفت: من موفقیت های خود را مدیون زحمات و حمایت های پدر و مادرم و همچنین معلمان دلسوزم هستم و از همه آ« ها تقدیر و تشکر میکنم.