دانش آموزان کنکوری خود را درگیر حواشی نکنند.
موفقیت در کنکو به کیفیت مطالعه دروس و روش های نوین آموزش بستگی دارد.
دانش آموزان کنکوری خود را درگیر حواشی نکنند.
رتبه 33 منطقه و 850 کشور خود را چنین معرفی کرد: محمد سعید زارع هستم دورات تحصیل خود را در مدرسه  استعداد های درخشان شهید رحیمی فر میبد  که جزو مدارس خوب استان است گذراندم. 

او افزود: خیلی خوشحالم که این رتبه را کسب کردم و معتقدم  انسان باید تلاش خود را انجام دهد و نتیجه را به خدا واگذار کند چون هر نتیجه را خدا برامون رقم بزنه قطعا بهترین است.

محمد سعید زارع ابراز کرد: در ابتدا خدارا شاکرم که همیشه لطفش شامل حال من بوده و در مرحله دوم از پدر و مادرم و خانوادم تشکر میکنم وقدردانی آن ها هستم چرا که از ابتدای تحصیل همیشه حامی من بودند و همچنین از کادر مدرسه و تمام معلمانی که برایم زحمت کشیدند سپاس گزارم.

رتبه 33 منطقه گفت: موفقیت در کنکور اصلا به ساعت مطالعه زیاد بستگی ندارد  در واقع بستگی به کیفیت و نوع درس خواندن دارد ممکن است یک دانش آموزی بیشتر فیلم آموزشی ببینه و یک نفر دیگر بیشتر درسنامه بخواند و یه نفر هم با تست زنی بهتر نکات را یاد بگیرد من بیشتر فیلم های آموزشی می دیدم و نسبت به زمان هایی که درس نامه میخواندم بهتر مطالب را فرا میگرفتم.

او در پایان به به دانش آموزان کنکوری توصیه هایی داشت: از همه دانش آموزان می خواهم در انتخاب کتاب های کمک درسی دقت کنند و تا یک منبع را تمام نکردند سراغ منابع دیگر آموزشب نروند و همچنین خود را درگیر حواشی مانند حذف کنکور و تعویق آن نکنند و یا به سختی و آسانی کنکورتوجه نکنند چون شرایط برای همه یکسان است در واقع دانش آموزان برای مطالعه دروس برنامه اصولی داشته باشند و آن را درست اجرا کنند.