مطالعه پیوسته و داشتن تمرکز یکی از عوامل موثر موفقیت در کنکور سراسری
با تلاش زیاد و نا امید نشدن در شرایط کرونا و مطالعه توانستم به موفقیت در کنکور برسم.
مطالعه پیوسته و داشتن تمرکز یکی از عوامل موثر موفقیت در کنکور سراسری
رتبه 78 منطقه و 1576 کشوری کنکور ریاضی فیزیک خو را چنین معرفی کرد: حامد واعظی شریف آباد هستم رتبه 78 منطقه در رشته ریاضی فیزیک و تحصیلات دوره متوسطه خود را در مدرسه استعداد های درخشان شهید رحیمی فر میبد گذراندم.

او با بیان اینکه درس خواندن و از دست ندادن تمرکز یکی از عوامل مطالعه برای کنکور است، افزود: روزانه میانگین 10 ساعت در روز مطالعه داشتم که ساعت مطالعه زیاد باعث شد بتوانم درس هایم را دوره کنم و باعث آمادگی بیشتر من برای کنکور سراسزی شود.

حامد واعظی گفت: از این که توانستم مزد زحمات خود را بگیرم و در زمان اعلام نتایج و کسب رتبه 78 منطقه و 1576 کشوری حس خوبی بهم دست داد.

او ابراز کرد: تعویق کنکور برای من اثر منفی داشت ولی نگذاشتم این تعویق من را خسته کند و نا امید نشدم و با پشتکار به درس خواندن ادامه دادم. 

رتبه 78 منطقه افزود: قطعا هدف من پیمودن درجات بالا تحصیل و موفقیت در شغل و آینده زندگی هست و امیدوارم بتوانم به مردم کشورم خدمت کنم و باعث خوشحالی آن ها شوم.

او برای کنکوری ها هم توصیه هایی داشت: نوصیه من به کنکوری ها امسال این است که کنکور را برای خود بزرگ نکنند و آن را سخت نگیرند برای کسب رتیه خوب کمی تلاش و پشتکار نیاز است. 

و در پایان از همه افرادی که من را در رسیدن به این رتبه از جمله پدر و مادرم که زحمات زیادی برای من کشیدند و همچنین معلمان و کادر مدرسه یاری کردند سپاس گزارم.