برادرم یکی از افراد موثر در کسب موفقیت من در کنکور بود
دوست ندارم پیشرفت من در جایی متوقف شود به همین دلیل تا آخر برای رسیدن به اهدافم تلاش می کنم. 
برادرم یکی از افراد موثر در کسب موفقیت من در کنکور بود
رتبه 6 منطقه و 12 کشوری کنکور تجربی خود را چنین معرفی کرد: سید محمد سجاد حسینی شریف هستم دوران تحصیل خود را در دبیرستان شهید صدوقی یزد پشت سر گذاشتم.

او افزود: از آن جایی که کنکور دو ماه به تعویق افتاد و زمان مطالعه افزایش یافت روزانه 9 ساعت مطالعه مفید داشتم که در ماه مبارک رمضان شرایط فرق داشت البته کیفیت مطالعه مطلوب بهتر از ساعات مطالعه زیاد است که دانش آموزان باید به این مورد توجه ویژه ای داشته باشند. 

سید محمد سجاد حسینی شریف در مورد حس خود چنین گفت: حس خوبی دارم و خدا را شکر میکنم میتوانست رتبه من بهتر باشد ولی نشد البته در راه این موفقیت افرادی بودند که من را حمایت کردند و قطعا اگر حمایت مادر ، پدر و معلمانم نبود این موفقیت کسب نمی شد از همه افرادی که به من کمک کردند تشکر و سپاس گزارم . 

رتبه 6 منطقه ابراز کرد: موفقیت در کنکور به عوامل زیادی بستگی دارد. کنکور به تلاش و پشت کار زیاد و درست درس خواندن به همراه توکل به خداوند مهربان و راهم بودن فضا و شرایط خوب مطالعه و همچنین دلگرمی افراد نزدیک و نا امید نشدن بستگی دارد. 

سید محمد سجاد حسینی افزود: الیته برادر دوقلوی من در رشد تحصیلی من خیلی تاثیر داشت چرا که برای میزان آمادگی در دروس برای هم سوالات مختلفی طرح می کردیم و باهم درس میخواندیم و اگر اگر نکته ای پیدا میکردیم برای هم بازگو میکردیم و اگر سینا هم در کنکور بیشتر دقت کرده بود الان رتبه ای بهتر 86 داشت.

او در مورد هدف خود چنین گفت: همه ی انسان ها دنبقال پیشرفت و ترقی هستند و خود من دوست ندارم پیشرفتم متوقف بشود و به لطف خدا سعی میکنم تا آخر بروم و مدارج بالای تحصیل را کسب کنم. 

سجاد حسینی توصیه ای به کنکوری ها هم داشت: کنکور هیچ وقت قابل پیش بینی نیست و باید برای هر شرایطی آماده بود و همچنین توکل بر خدا کرد تا بهترین ها برامون رقم بخورد.