دانش آموزان هیچ وقت نا امید نشوند و همواره تلاش خود را جهت رسیدن به هدف ادامه دهند
ارزوی دارم بتوانم با تحصیل در رشته پزشکی و گذراندن مدارج عالی تحصیل بتوانم به مردم کشورم خدمت کنم و آن ها را خوشحال کنم. 
دانش آموزان هیچ وقت نا امید نشوند و همواره  تلاش خود را جهت رسیدن به هدف ادامه دهند
رتبه 8 منطقه و 14 کشوری کنکور تجربی  خود را چنین معرفی کرد: فاطمه السادات میربقائی هستم و دوره متوسطه خود را در دبیرستان فرزانگان گذراندم.

او افزود: ساعات مطالعه نمی تواند عامل موثری در موفقیت در کنکور سراسری باشد بلکه تمرکز روی کتاب درس و کیفیت مطالعه بسیار تاثیر گذار است و من روزانه 10 ساعت مطالعه با کیفیت داشتم و شکر خدا توانستم در کنکور تجربی موفق باشم.

فاطمه السادات میربقائی ابراز کرد: زمان اعلام نتایج حس خوبی داشتم و خدا را شاکرم که نتیجه زحمات خودم را گرفتم.

رتبه 8 منطقه گفت: هدف من برای آینده کمک به مردم کشورم و شاد کردن مردم ایران است که سعی میکنم با تحصیل در رشته های پزشکی این کار را برای مردم کشورم انجام دهم چون مردم ایرانم لایق بهترین ها هستند.

او افزود: کنکور فقط درس خواندن نیست بلکه زیاد درس بخوانیم زود خسته می شویم و کم میاریم در حین درس خواندن مسافرت یا استراحت یا بیرون رفتن با خانواده می تواند خستگی رار بیرون ببرد و ذهن را برای ادامه کار و تحصیلا آماده تر کند.

فاتطمه السادات توصیه هایی به کنکوری ها داشت: اگر در ازمون های ازمایشی تراز خوبی را نیاوردند نا امید نشوند و تلاش خود را متوقف نکنند و هیچ موقع احساس احساس نکنند در کنکور هم قراره نتیجه مطلوب را کسب نکنند و سعی کنند پیشرفت کنند و  اشتباهات خود را برطرف کنند و در جلسه کنکور تکرار نشود.
 
او اظهار کرد: در این موفقیت افراد زیادی تاثیر گذار بودند که پدر و مادرم با حمایت های مادی و معنوی خود تاثیر بسزایی در موفقیت من داشتند و همچنین لطف خدا و زحمات معلمان هم به کسب رتبه دو رقمی من در کنکور کمک کرد که از همه آن ها تشکر می کنم.