راه یابی دانش آموز یزدی به اردو تیم ملی دانش آموزی شطرنج ایران
شطرنج را از سن 8 سالگی آغاز کردم و حدود هشت سال است که این ورزش را انجام می دهم.
راه یابی دانش آموز یزدی به اردو تیم ملی دانش آموزی شطرنج ایران
افتخار آفرین شطرنج یزدی خود را پنین معرفی کرد: مهرنوش مفیدی متولد ۱۳۸۳  درحال حاضر دانش آموز پایه یازدهم رشته ریاضی دبیرستان فرزانگان یزد هستم

او با بیانم اینکه از کودکی به بازی های فکری علاقه مند بودم، افزود: شطرنج را از سن ۸ سالگی شروع کردم و تا کنون به مدت ۸ سال است که در این رشته فعالیت دارم و اینکه در شطرنج هیچ بازی مثل بازی قبلیش نیست، خیلی جذبم کرد.
 
مهرنوش مفیدی ابراز کرد: در اولین سال حضور در شطرنج مقام سوم رده سنی استان یزد و پس از آن به مدت ۶ سال پیاپی قهرمان و یک سال نائب قهرمان رده سنی دختران استان یزد را کسب کردم و همچنین قهرمان بانوان استان و قهرمان انفرادی باشگاه های دسته اول شطرنج استان هستم.

شطرنج باز یزدی گفت : در مسابقات کشوری آموزش و پرورش در در سال های  97 و 98 به ترتیب قهرمانی و نائب قهرمانی انفرادی را بدست آوردم .

او گفت : درمسابقات آموزش و پرورش در سال جاری موفق به کسب سهمیه شدم و به اردوی تیم ملی دعوت شدم و همچنین در حال حاضر سفیر المپیک در استان یزد هستم.
مهرنوش مفیدی هدف خود را چنین بیان کرد:  هدف های من مرحله به مرحله پیش میرود و هرسال تغییر می کند و ارزوها بزرگتر می شود. 

او ابراز کرد: علیرغم زمان زیادی که ورزش شطرنج برای تمرین و شرکت در مسابقات نیاز دارد ( که بعضی اوقات هر دوره ای از مسابقات ۸ الی ۱۱ روز ممکن است طول بکشد ) برای تحصیل من مشکلی ایجاد نکرده بلکه به درس ها مخصوصا درس هایی مثل ریاضی کمک زیادی کرده است و قطعا با برنامه ریزی دقیق میتونیم هرکاری رو انجام بدیم که به هیچ کدام از علایقمان لطمه وارد نشود

در پایان لازم است  اول از حمایت های خانواده ام تشکر کنم و همچنین از  مسئولین تربیت بدنی آموزش و پرورش استان یزد به  تشکر را دارم .