دانش آموزان کنکوری باید با تلاش و پشتکار به هدف خود نزدیک شوند.
یکی از عوامل موفقیت من در کنکور ریاضی و کسب این رتبه لطف خدا و حمایت های همه جانبه پدر و مادرم بود.
دانش آموزان کنکوری باید با تلاش و پشتکار به هدف خود نزدیک شوند.
رتیه 3 منطقه و 26 کشوری در رشته ریاضی خود را این چنین معرفی کرد: محمد آقایی هستم نوزده ساله ساکن شهرستان میبد و تحصیل دوره متوسطه خود را در مدرسه شهید رحیمی به پایان رساندم .

محمد آقایی ابراز کرد: برای موفقیت در کنکور سراسری ساعت مطالعه فاکتور خیلی تعیین کننده ای نیست و هرشخص باتوجه به نیاز خود در دروس باید مطالعه کند و فاکتور مهمتر و تعیین کننده تر از ساعت مطالعه کیفیت مطالعه است ولی هر شخص و دانش آموز باید با حداکثر توان درس بخواند. 

او در مورد عوامل موفقیت خود در کنکور گفت: لطف خدا و پشتکار و سعی  وتلاش باعث شد که به این رتبه دست پیدا کنم و همچنین از سال نهم دوره متوسطه شروع به خواندن دروس ریاضی و فیزیک برای المپیاد کردم و این باعث شد که در درس های فیزیک و ریاضی مشکل نداشته باشم و در کل المپیاد خواندن را یکی از عوامل موفقیت خود می دانم و به بقیه دانش آموزان توصیه میکنم المپیاد را برای یکبار مزه کنند.

رتبه ممتاز کشوری در کنکور سراسری افزود: پدر و مادرم در همه شرایط کمک حال من بودند چه از لحاظ مادی و فراهم کردن امکانات و چه از لحاظ روحی و معنوی که همیشه به من امیدواری و انگیزه می دادند و همچنین معلم ها و به خصوص مدیر مدرسه که بدون هیچ چشم داشتی همه کار برای موفقیت دانش آموزان و من انجام دادند.

محمد آقایی میبدی گفت: هر کاری سخت خودش را دارد و باید برای رسیدن به هدف تلاش کرد اما اگر به هدف خود علاقه داشته باشید بدون شک به آن هدف خواهید رسید و همه مشکلات و سختی ها برای شما راحت می شود.

رتبه 3 منطقه کنکور ریاضی در پایان ابراز کرد: اکثر دانش آموزان کنکور را برای خود بزرگ می کنند و فکر می کنند کسب نتیجه عالی غیر قابل دسترس است ولی واقعیت این جور نیست و اگر تلاش کنند و پشتکار داشته باشند و خسته نشوند قطعا به خواسته و هدف خود می رسند.