پیام تبریک رئیس اداره سمپاد استان یزد به مناسبت آغاز سال تحصیلی 1400_1399
رئیس اداره سمپاد استان یزد در پیامی آغاز سال تحصیلی و بازگشایی مدارس را تبریک گفت.
پیام تبریک رئیس اداره سمپاد استان یزد به مناسبت آغاز سال تحصیلی 1400_1399
به گزارش روابط عمومی اداره سمپاد استان یزد، شهناز هاتفی به مناسبت بازگشایی مدارس و آغاز سال تحصیلی 1400_1399  پیامی صادر کرد.
در پیام رئیس اداره سمپاد استان یزد آمده است:
بهار تعلیم و تربیت و آغاز مهرورزی و مهرآموزی همواره از خاطرات نیک فرزندان این خاک بوده است؛ آغازی که در آن آینده سازان این میهن اسلامی ادب و معرفت و عشق را توام با تلاش و همت سترگ برای ساخت فردایی بهتر مشق شب کرده اند.
اما شروع این بهار در سال تحصیلی 1399متفاوت از سال های پیشین بوده، هرچند در این تفاوت بر دغدغه جامعه فرهنگیان نسبت به حفظ سلامت فرزندان میهن افزوده شده اما مضاعف بر آن بر عزم و تلاش آنان برای تربیت دانش آموزان فزونی بخشیده شده است.
در همین راستا آغاز فصلی جديد از فعاليت‌های علمی و آموزشی را به شما فرهنگیان دلسوز و دغدغه مند و دانش آموزان عزیز و تلاشگر شادباش مي‌گويم.
بی شک سال تحصیلی پیش رو با اجرای سختگیرانه پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی در مدارس توام با غایت تلاش جامعه فرهنگیان ارجمند در راستای حفظ سلامت خود و دانش آموزان و ارتقاء فعاليت های آموزشی تا رسيدن به جايگاه شايسته و در خور شان ملت همراه با حمایت و پشتیبانی ارزشمند خانواده های محترم، سالی کم نظیر در عرصه تعلیم و تربیت خلق خواهد شد و ثمرات این جهاد در لوح این کیان، به یادگار خواهد ماند.
به امید موفیت های روز افزون و تندرستی شما عزیزان

شهناز هاتفی
رئیس اداره استعداد درخشان و دانش پژوهان استان یزد