آیا شرکت در کارگاه سواد مالی وتفکراقتصادی برای دانش آموز سمپادی لازم است؟...
آیا شرکت در کارگاه سواد مالی وتفکراقتصادی  برای دانش آموز سمپادی لازم است؟...
کارگاه سواد مالی و تفکر اقتصادی یک دوره عالی برای خانواده‌هایی است که متوجه تغییرات دنیای امروز نسبت به گذشته شده‌اند. همه والدین دوست دارند در حد ممکن فرزندانشان را با مهارت‌های مناسب برای آینده تجهیز کنند. همه ما والدین فرزاندانمان را به کلاس های کامپیوتر، رباتیک و ... می فرستیم اما آیا این مهارت ها در 15 سال آینده به کمک درآمدزایی برای فرزندانمان خواهد آمد؟ می‌دانید که طبق گفته کارشناسان مؤسسه آینده (IFTF) 85 درصد از مشاغلی که در سال 2030 وجود خواهند داشت هنوز اختراع نشده‌اند؟!
ما والدین، با سختی یاد گرفتیم که دنیای بیرون از محیط امن خانواده با ناملایمت‌هایی همراه است، کلاهبرداری‌ها، تورم و بیکاری و ... واقعیت‌های دنیای ما است. از سوی دیگر، تبلیغات و ترندها دست از سر جیب ما و فرزندمان بر نمی‌دارد. حال سوال اینجاست آیا باید بگذاریم بچه‌های ما پول و عمر خودشان را بابت ندانستن‌ها از دست بدهند یا راه دیگری هم هست؟ آیا آموزشی وجود دارد که در تمام عمر راهنمای فرزندان ما باشد و در نهایت آن ها را به آزادی مالی، راحتی خیال و آرامش برساند؟
پیشنهاد ما برای شما کارگاه سواد مالی و تفکر اقتصادی است. چرا؟
چون در این دوره ها دانش‌آموزان در یک فضای شاد و تعاملی، بدون اضطراب با مسائل اقتصادی آشنا می‌شوند. یاد می‌گیرند بین نیازها و خواسته هاشون تفاوت قائل شوند و برای بدست آوردن اهداف شان تلاش و برنامه‌ریزی کنند. ارزش گذاری یکی دیگر از موضوعات مهمی هست که در این دوره‌ها آموزش داده می شود و در نتیجه می تواند در آینده جلوی خریدهای احساسی و بدون حساب و کتاب بچه ها را بگیرد. تمرین های این کارگاه ها به صورتی طراحی میشود که دانش آموزان با شناخت بهتر خواسته های خودشان توانایی تصمیم گیری بهتری داشته باشند و در کنار آن مهارت های خودآگاهی، عزت نفس و خویشتنداری را یاد بگیرند. 
علاوه بر این، در ابتدای این دوره‌ها با استفاده از روش‌های استاندارد سطح سواد مالی بچه‌ها سنجیده می‌شود و مباحث کارگاه‌ها با توجه به نیاز هر عضو طراحی می گردد. در نهایت هم گزارش پیشرفت بچه‌ها در پایان دوره مقدماتی به شما والدین عزیز داده خواهد شد. 
چرا کارگاه سواد مالی و تفکر اقتصادی را ثبت نام کنم؟
کارگاه سواد مالی و تفکر اقتصادی اولین ترم از دوره سوادی مالی و کارآفرینی است که به بچه‌ها کمک می‌کند با دید بازتری به اطراف خود نگاه کنند و در انتخاب‌های خود سبک سنگین کنند، کمتر اشتباه کنند و محدودیت‌ها را درک کنند.

مزیت کلاسها
• درگیر کردن دانش‌آموزان
• تمرکز بر پرسشگری
• مهارت حل مساله
• کاربردی و جذاب بودن مطالب
• افزایش مهارت کارگروهی و خودآگاهی در دانش‌آموزان